Blogs en Vlogs

DG Wolfensberger maakt bij Stichting Ocan nader kennis met de CN-gemeenschap
Op het Ocan Bureau ontving gisteren onze directeur-bestuurder Lionel Martijn, MSUS de onlangs aangestelde directeur-generaal van het Directoraat Koninkrijksrelaties mw. Barbera Wolfensberger.
Martijn en het Ocan team kreeg de kans de ontstaansgeschiedenis van onze organisatie toe te lichten en de veelzijdigheid van de huidige werkterreinen van Ocan te etaleren. Mw. Wolfensberger kreeg nader inzicht in de verschillende groepen binnen de Caribische gemeenschap woonachtig in Nederland. De zorgen en noden van de gemeenschap, de ontvangst in Europees Nederland, het navigeren binnen de systemen, regelgeving, onze advocacy en hoe wij deze met een holistische aanpak benaderen, zijn besproken.
De wens om op het gebied van Koninkrijksrelaties samen te werken is door Ocan uitgesproken.
Het Ocan team is blij met de komst van de directeur-generaal en kijkt terug op een vruchtbare kennismaking. Ocan hoopt in haar een bondgenoot te vinden.

V.l.n.r. Ocan stafmanager Cynthia Ortega-Martijn, Ocan directeur-bestuurder Lionel Martijn,MSUS, DG Koninkrijksrelaties Barbera Wolfensberger, beleidsadviseur Caribische Landen drs. Garrick Nassy
Meer Blogs en Vlogs
-
september 2026
-
augustus 2026
- Ocan seniorencommissie keert in nieuwe vorm terug!
- Grote opkomst voor de boekpresentatie van "Nieuw Nederland" in het Curaçaohuis
- Save the date: kom naar het Samen Ouder Worden Festival op 28 okt. 2026
- Kom naar de boekpresentatie van "Nieuw Nederland E bario serka Avila Beach Hotel, fundá riba Honor i humildat" op 14 augustus 2026
-
juli 2026
-
juni 2026
-
mei 2026
- ‘Changá’ in Amsterdam: Caribische Nederlanders in Amsterdam laten van zich horen
- Persbericht Greenpeace: Rapport: Betalen voor klimaatschade vijf keer duurder dan nu investeren in klimaatbescherming op Bonaire
- Panelleden en organisaties verheugen zich op komst Ocan talkshows i.h.k.v. Re/Presenting Europe
- Ocan aanwezig op herdenking Loenen 2026
-
april 2026
-
maart 2026