Blogs en Vlogs

Another drop! De reportage voor HPV bewustwordingscampagne ‘LEVEL UP!’ is er. ????
23 mei 2023
Vanaf vandaag presenteren wij in delen de langverwachte reportage van onze bewustwordingscampagne LEVEL UP!. Lekker veel buzz de laatste dagen: ons tweede spotje werd gedropped en Ambassadeur Tynisha is de eerste die met de GGD team en bus op pad ging in 010. En nu question answering time in de reportage!
LEVEL UP! Ambassadeur kreeg Myesha alle mogelijkheid vragen te stellen aan drie top experts die alles, maar dan alles over HPV weten en waarom jongeren een brief van de overheid hebben gekregen. Arts/voorlichter Nicoline van de Maas, arts-onderzoeker Naomi Juliana en gynaecoloog in opleiding Indira David-Vonhögen schoven graag aan om zaken to the point uit te leggen. Maar niet alleen Myesha stelde vragen, anderen maakten gebruik van deze mogelijkheid om hun antwoord te krijgen over het virus en de mogelijke gevolgen.In deel 1 van 4 trappen Ambassadeur Myesha en haar expert tafelgasten af met informatie rondom de vraag 'Wat is HPV?'. ????
Meer Blogs en Vlogs
-
september 2026
-
augustus 2026
- Ocan seniorencommissie keert in nieuwe vorm terug!
- Grote opkomst voor de boekpresentatie van "Nieuw Nederland" in het Curaçaohuis
- Save the date: kom naar het Samen Ouder Worden Festival op 28 okt. 2026
- Kom naar de boekpresentatie van "Nieuw Nederland E bario serka Avila Beach Hotel, fundá riba Honor i humildat" op 14 augustus 2026
-
juli 2026
-
juni 2026
-
mei 2026
- ‘Changá’ in Amsterdam: Caribische Nederlanders in Amsterdam laten van zich horen
- Persbericht Greenpeace: Rapport: Betalen voor klimaatschade vijf keer duurder dan nu investeren in klimaatbescherming op Bonaire
- Panelleden en organisaties verheugen zich op komst Ocan talkshows i.h.k.v. Re/Presenting Europe
- Ocan aanwezig op herdenking Loenen 2026
-
april 2026
-
maart 2026